GIJÓN
OVIEDO

LIVE TEXT - Revenire SPECTACULOASĂ a României la

meciul de hambal romania polonia live

UPDATE: Naționala României de Handbal feminin s-a calificat în sferturile de finală ale Campionatului Mondial din Danemarca, după ce a învins în "optimi" reprezentativa Braziliei, scor 25-22. În "sferturi", fetele lui Ryde vor juca împotriva Danemarcei, națională care a învins Suedia, scor 26-19. Marcatoarele României au fost Brădeanu 7 goluri, Neagu 6, Nechita 5, Buceschi 3

Videos of meciul de hambal romania polonia live

Romania-Polonia. Romania a obtinut cea mai importanta performanta din ultima decada! Fetele lui Ryde au invins clar Polonia, in finala mica, si au castigat medalia de

Handbal - Cele mai noi stiri din handbal, handbal feminin

LIVE VIDEO ONLINE DOLCE SPORT ROMANIA NORVEGIA HANDBAL. ROMANIA va întâlni NORVEGIA, vineri, în semifinalele Campionatului Mondial de handbal feminin. Meciul ROMANIA NORVEGIA începe la ora 21:45 şi este LIVE VIDEO la DOLCE SP

CE de handbal, Franţa 2018: România – Spania: 27-25 - YouTube

hotĂrÂrea consiliului de administraȚie din data de 15.06.2020 Proces verbal nr. 125/15.06.2020 S-a solicitat membrilor C.A. acordul pentru ca ședința Consiliului de Administrație din 19 iunie să se desf..

Handbal - stiri, rezultate, Liga Florilor, Liga - GSP.RO

Citeste cele mai noi stiri din handbal. Afla programul nationalei de handbal si cel al competitiilor interne. Ai meciuri live, rezultate la zi si interviuri.

Federatia Romana de Handbal

ROMANIA - POLONIA LIVE VIDEO ONLINE 2016. LIVE STREAMING TVR AICI. Min. 90: 03, Lewandowski înscrie şi de la 11 m. Danemarca - Kazahstan 4-1 Min. 82: 0-2, Lewandowski îşi demonstrează clasa, face jaloane din fundaşii noştri şi ne ţine departe de CM 2018. Min. 55: Incidente grave din cauza suporterilor romani, meciul este întrerupt cateva minute.

Romania rateaza finala Campionatului Mondial de handbal

Până la urmă s-a încheiat cu scorul de 26--17 în favoarea Franţei. Pentru România au marcat Florianu 6 goluri, Dragut 3, Laslo 2, Udriştioiu 2, Pintea 1, Geiger 1, Popa 1, Tătar 1. Mult mai interesant pentru noi a fost meciul dintre Ungaria şi Cehia din Grupa B, pentru a afla cu cine jucăm în optimile de finală.

Handbal masculin - Romania - Polonia, in direct la TVR2

Duminica, naţionala feminină de handbal a fost invinsa de Olanda, scor 24-29. Romania va disputa ultimul meci din Grupa Principala II miercuri, de la ora 19:00, impotriva Ungariei. LIVE TEXT - Romania a castigat partida, scorul fiind 27-25 România a inceput meciul in …

VIDEO România a câştigat bronzul, la CM de handbal. Joc

Handbal, pasiune, sport de calitate. Aici ai știri din handbal despre Cristina Neagu, luptele din Liga Florilor și Liga Zimbrilor, precum și fiecare clasament care contează. Ultimele detalii despre naționalele României de handbal feminin și masculin.

Echipa României a suferit prima înfrângere la Campionatul European de handbal feminin din 2018, în fața echipei Olandei, după o repriză secundă în care tricolorele au fost de nerecunoscut. Meciul de la Nancy dintre România și Olanda s-a încheiat cu un categoric 24-29. Înainte de fluierul de start, partida se anunța ca fiind duelul singurelor echipe neînvinse până acum la